Täname oma Ema erilisel päeval luues emadepäevaks meeldejääv kingitus või üllatus, mis väljendab armastust ja tänutunnet.

Isikupärastatud kingitused– on alati emotsionaalsed ja tähendusrikkad. Näiteks võite kinkida emale tema lemmikfotoga tassi, tekikese või pildiraami, mis sisaldab tema ja tema laste pilte. Samuti on hea idee kinkida fotosessioon perega või portreesessioon.

Pidulik hommikusöök – üks võimalus tähistada emadepäeva on valmistada oma emale pidulik hommikusöök. Sa võid valmistada tema lemmiktoidud ja kaunistada laua lilledega.

Looduses matkamine ja piknik looduses – kui ema armastab looduses viibimist, siis võib emadepäev olla suurepärane võimalus minna loodusesse matkama. Valige mõni ilus matkarada või pargiala, kus koos looduses aega veeta. Võite kaasa võtta oma lemmiktoite ja veeta aega koos perega värskes õhus.

Lõõgastav spa päev – emadepäeva tähistamine võib olla ka mõnus spa päev, kus saab lõõgastuda erinevates saunades ja basseinides, nautida massaaže ning kehahooldusi. See võib olla suurepärane võimalus oma ema tänada ja anda talle aega lõõgastumiseks.

Kokkamine koos emaga – kui ema armastab kokata, siis võiksid talle pakkuda võimalust koos sinuga midagi valmistada. See võib olla tore viis koos aega veeta ja luua koos midagi maitsvat.

Kultuurielamus – kui ema armastab kunsti või muusikat, siis võib emadepäev olla hea võimalus külastada mõnda muuseumi, näitust või kontserti.

Tehke koos kunsti – kui ema armastab kunsti, pildistada või käsitööd, siis veetke koos aega loomingut tehes. Võite teha näiteks keraamikat, maalida, fotografeerida või meisterdada ehteid.

Vaadake koos emadepäevale pühendatud filme – minge kinni või veetke õhtu kodus emadepäevale pühendatud filmide vaatamisega. See on lõbus ja meelelahutuslik viis veeta aega koos ning nautida häid filme.

Siinkohal veel mõned näited, mida emale kingitusele sõnumina juurde lisada:

“Aitäh, et oled minu jaoks alati olemas olnud! Sina oled minu elu päikesevalgus!”

“Emadepäev on justkui iga päev, kui oled minu kõrval. Aitäh, et oled alati toeks!”

“Täna tähistame armastust, mida emad südames kannavad. Aitäh, et oled minu jaoks olemas!”

“Aitäh, et oled minu elus olemas olnud. Täna tähistame seda erilist sidet, mis meid alati ühendab.”

“Minu ema on minu jaoks palju enamat kui lihtsalt ema – ta on minu parim sõber ja suurim eeskuju!”

“Emadepäev on justkui võlupäev, mis täitub imeliste hetkedega koos sinuga, mu kallis ema!”

Olgu see emadepäevaks kingitud aeg koos kalli emaga täis armastust ja hoolivusust.

Soovides neid hetki ja emotsioone jäädvustada fotole ning alatiseks säilitada, telli emadepäevaks fotograaf HELK lehelt.

HELK lehelt leiad Eesti hinnatumad fotograafid ja kokku üle 50 erineva valdkonna! 

Saada meile tasuta PÄRING ja esimesed pakkumised on Sinu postkastis juba 48 tunni pärast!