fbpx

KKK

Fotograafi otsijale:

Registreerudes on Sul väga mugav salvestada juba väljavalitud teenusepakkujaid oma lemmikute hulka, anda neile tagasisidet ning saada osa meie uudiskirjast ja blogi postitustest. HELK leht on TASUTA! 

Fotograafi leidmiseks pakume erinevaid võimalusi, kasuta kasvõi kõiki kolme ja leia just endale sobiv fotograaf: 

  1. saada tasuta päring kõigile HELK fotograafidele ühe hiireklõpsuga – esimesed vastused Sinu postkastis juba 48 h pärast;
  2. alusta galeriiga ja vali fotograaf vaadates tema imelisi pilte;
  3. otsi fotograafi piirkonna lõikes üle Eesti kasutades abistavaid märksõnu;

Meie andmebaas on igapäevaselt täienemas. Kindlasti oleks tore, kui annaksid omapoolse tagasiside, millist fotograafi Sa ei leidnud. Viimane aitab meil andmebaasi tulevikus täiustada. 

Loomulikult! Kui jäid fotograafi, kogemuse ja tulemusega rahule, siis levita julgelt sõna ükskõik millist sotsiaalmeeida nuppu kasutades antud fotograafi profiili all ja jaga seda teistega.

Fotograafile:

Liitumine on fotograafile täiesti tasuta, kuid lisades profiilile oma portfoolio ehk galerii soovitame Sul tutvuda ka meie teenustega lähemalt. Luues konto laiendad nii klientuuri kui ka oled avatud uutele koostöö võimalustele. Ei ole oluline, kas alles alustad või juba tegutsed professionaalina, kliente ei ole kunagi liiga palju ja võimalus ennast veelgi reklaamida tagab Sulle ainult suurema edu tulevikus.

Otsingumootorisse tuleb lisada endale sobivad kriteeriumid, mille alusel süsteem leiab vastavad fotograafid.

Loomulikult! Lisaks Eesti aladele, kus oled tegev võid lisada ka piirkonnana „avatud reisima“ täpsustades profiili all, milliseid rahvusvahelisi piirkondi külastad ja kus riikides veel oma teenust pakud. Viimast oleks hea teha inglise keeles, sest just nii jõuavad potentsiaalsed kliendid Sinuni ka mujalt, kui Eestist.

Teiste poolt antud kommentaare paraku endal kustutada ei ole võimalik, seda saab teha vaid administraator. Antud kommentaaride puhul palume meid kindlasti informeerida.

Tööriistaribale