Inimesed mäletavad 80% sellest, mida nad näevad ja 20% sellest, mida nad loevad. Seepärast suurendavad head tootefotod ka müüki. 

Siinkohal hea teada, kuidas kvaliteetsed tootefotod suurendavad müüki, brändi tuntust ja veenavad ostma just Sinu klienti:

ESMAMULJE:

Just  tootefoto kaudu, saavad kliendid sinu toodetest ja brändist esmamulje. Seega on väga oluline luua vastava kliendisegmendi jaoks mõeldud atraktiivne ja professionaalne fotogalerii ja pildid, mis köidavad potentsiaalsete klientide tähelepanu.

KVALITEET JA USALDUSVÄÄRSUS:

Hästi tehtud tootefotod aitavad luua brändile usaldusväärsust ja kvaliteedisignaali. Selged ja detailirohked pildid võimaldavad klientidel hinnata toote omadusi ning tunda end kindlamalt ostuotsuse tegemisel.

SIHTRÜHMA TABAMINE:

Õigesti sihitud tootefotod võivad aidata sinu klientidel paremini mõista, kuidas toode nende vajadusi rahuldab või millised probleemid lahendab. Tootefotod peaksid kajastama sihtrühma ootusi ja pakkuma neile ka päriselt kasu.

BRÄNDING JA ERISTUMINE:

Kvaliteetsed tootefotod aitavad tugevdada ettevõtte brändi ja eristuda konkurentidest. Stiilne ja kohandatud tootefoto mängib suurt rolli unikaalse visuaalse identiteedi loomisel jäädes nii meelde potentsiaalsetele klientidele.

EDUKA MÜÜGI MÕJU:

Läbimõeldud tootefotod suurendavad müüki aidates klientidel teha läbimõeldud otsuseid. Just seeläbi saab ka alles alustav ettevõte saavutada paremaid tulemusi just tänu paremale toodete esitlusele ja tootefotodele.

FOTOGRAAFI VALIK:

Sobivat tootefotograafi või professionaalset fotograafiateenust, mis vastaks sinu ettevõtte ja klientide ootustele ja brändile leiad HELKist, hinnates fotograafi kogemust, portfooliot ja usaldades esimesel vestlusel sisetunnet heale koostöövõimele. 

Tootefoto võib brändile ja tootele tuua nii kahju kui ka kasu. Meie soovitus on tänasel e-poodide ja sotsiaalmeedia ajastul leida sobiv tootefotograaf.

HELK lehelt leiad Eesti hinnatumad fotograafid ja kokku üle 50 erineva valdkonna! 

Saada meile tasuta PÄRING ja esimesed pakkumised on Sinu postkastis juba 48 tunni pärast!

 

 

HELK lehelt leiad Eesti hinnatumad fotograafid ja kokku üle 50 erineva valdkonna! 

Saada meile tasuta PÄRING ja esimesed pakkumised on Sinu postkastis juba 48 tunni pärast!