fbpx

Teenused fotograafile

HELK lehel on profiili tegemine ja omamine täiesti tasuta! Võttes aga eesmärgiks leida uusi kliente, pakume Sulle teenustepaketti ja võimaluse valida endale sobiv kasutusaja pikkus – 3 , 6 või 12  kuud. Märka, et mida pikem periood, seda soodsam hind kuu kohta! ;)

HINNAKIRI paketiga kasutajale:

PERIOOD HIND(€)
3 kuud 14.90 (4,97 €/ kuu)
6 kuud 24.90 (4,15 €/ kuu)
12 kuud  44.90 (3,74 €/ kuu)

 

Teenuste pakett sisaldab:

1. HELK profiilileht fotograafi kirjelduse, asukoha märke, kogemuste ja galeriiga (sisaldades soovi korral nii fotosid kui videoid), mille kogumaht on kuni 120MB. Galerii saab luua kategooriate põhiselt valides ise sobiva teema.
2. Kajastamine HELK blogis erinevate rubriikide raames (tutvustamine, vastavalt hooajale, perioodile, tähtpäevadele nagu pulmad, jõulud, suvi jpm, kui ka individuaalsed persoonilood).
3. Igakülgne reklaam sotsiaalmeedias nii Facebookis (temaatilistes gruppides) kui ka Instagramis (nt. rubriik Päevapilt).
4. Eraldi esiletõstetud menüüs lehel Galerii, kus klient saab fotograafi valimist alustada fotode sirvimisega.
5. Võimalus saada osa päringutest otse fototeenust otsivatelt klientidelt, menüüs lehel Saada päring (vahendustasu paketiga kasutajale 0 €). (Päringu saaja ilma paketita kasutajale on (kliendi poolt valituks osutudes) 15 €.)

HELK meeskonna avatud meel ja sõbralik abikäsi ning koostöö, et leiaksid tihedas konkurentsis veelgi enam kliente!

Lisainfo ja küsimused: info@helk.ee 

Tööriistaribale