HELK lehelt leiad üle 100 pulmafotograafi! Seekord uurisime pulmafotograaf Grete Mäelt , millega võiks pruutpaar pulmafotode tegemisel kindlasti arvestada, et fotod õnnestuksid ja kõik tunneksid ennast mugavalt ja hästi?

  • KOOSTÖÖ – suurepärased pulmafotod sünnivad alati heast koostööst pruutpaari ja fotograafi vahel. Fotograafi tuleb usaldada ja tõeline usaldus tekib eelkõige läbi vastasikkuse sümpaatia. Kuna fotograaf veedab pruutpaariga kogu nende imelise ja sündmusterohke päeva, siis on soovitav fotograafiga eelnevalt, isegi korduvalt ja pikemalt kohtuda, et kohe päriselt tuttavaks saada.
  • FOTOGRAAFI KOGEMUS – pruutpaar ja pulmakülalised tunnevad end hästi, kui fotograaf oskab neid juhendada ja veidi ehk isegi nalja heita. Kuna kõik sellised oskused ja teadmised tulevad kogemustega, siis tasub ka seda fotograafi valikul silmas pidada. 
  • TAUSTAJÕUD – grupi- ja seltskonna pildistamine sujub kindlasti ladusamalt, kui pruutpaar on määranud külaliste seast nii öelda abilise või toetaja, kes tunneb ja teab külalisi ning oskab rahvast õigel ajal kokku koondada. Suuremate külaliste arvuga pulmade puhul on soovitav koostada gruppide nimekiri, näiteks vanemad, sõbrad, pruudi pere, peigmehe pere. Nii sujub kõik muretult, pruutpaar naudib päeva ja nii ka külalised!

♥ Kõiki neid väikseid, kuid siiski olulisi punkte arvesse võttes saab teie pulmapäev ja fotoalbum olema just selline nagu seda alati unistanud olete! ♥

Meie abiga leiad fotograafi mugavalt ja kiiresti!

 

Kõikide fotode autor on pulmafotograaf Grete Mäe.

Leia rohkem Grete loomingut tema »PROFIILILT« ja »BRONEERI« fotosessioon!