fbpx

Saada sõnum

Kontaktandmed

Kontakt e-post pilleriinpettaiphotography {ät} gmail.com
Telefon

55671257

Veebileht

http://www.pilleriinpettaiphotography.com

Tere!

Minu nimi on Pille Riin. 26 aastat tagasi sündisin Tartus ja kasvasin üles Tallinnas. Pildistamist olen armastanud kogu elu. Hobist, mis mind pidevalt inspireerib ja ringi liikuma innustab, on aastate jooksul kujunenud eluviis. Fotograafia on minu jaoks sild unistuste ja reaalsuse vahel. Mulle meeldib mõelda, et läbi oma fotode annan inimestele võimaluse rännata ajas ja säilitada igaveseks hetke, mida nad ilma minuta ei oleks ehk märganudki.

Olen loomuliku ilu austaja, mistõttu ei leia minu portfooliost püüdlikult sätitud poose, ega ebarealistlikku fototöötlust. Küll aga leiab sealt siiraid tundeid, tuult juustes, lendlevaid kleidikesi, kallistusi, musisid ja isegi pisaraid. Püüdlikum vaataja tunneb minu pilte vaadates päikese soojust, lumehelveste kargust, vihma värskust...

Ma ei usu fotogeeni. Usun julgusesse jääda iseendaks, isegi kaamera ees. Usun tedretäppidesse, naerukortsudesse ja käsitlematutesse juustesse. Usun headesse sõnadesse ja kaaslase toetusesse, mistõttu annan igal pildistamisel endast 100 ja 1 protsenti, et tunneksid end hästi, hoitu ja õnnelikuna. Et armastaksid ennast just sellisena nagu oled ja kiirgaksid seda ka oma kaaslasele, lapsele, lemmikloomale.

Klientide tagasisidet tehtud tööle saad lugeda siit: pilleriinpettaiphotography.com/tagasiside/

Kui Sinus ka nüüd midagi süttis, siis minuga saab kontakti kirjutades aadressil: pilleriinpettaiphotography@gmail.com

www.pilleriinpettaiphotography.com

Pildistamiseni!

Pille Riin
Jaga head teenusepakkujat ka sõbraga:

Palun logi arvustuse lisamiseks sisse

Arvustusi pole