fbpx

Saada sõnum

Info

Kategooria

Fotograaf:

Esindusfotod firmast ja töötajatest, Fotoreportaaź, Interjöör, Kallimaga kahekesi, Kontserdid, Lapsed, Lapseootus, Lemmikloomad, Loodus, Loomad, Moefoto, Pered, Portree, Pulmad, Reisifoto, Reklaam, Toidufoto, Tootefoto, Tüdrukuteõhtud, Üritused
Asukoht

Väljaspool Eestit, Tallinn, Tartu, Harjumaa, Tartumaa, Võrumaa

Kogemus

3 aastat

Kontaktandmed

Kontakt e-post monaeendra {ät} gmail.com
Telefon

+372 53448396

Veebileht

monaeendra.com

Hei! Mina olen Mona, fotograaf kes on end elama seadnud Taanis, Kopenhaagenis. Ma armastan külastada Eestit nii tihti kui võimalik, seega võta minuga julgelt ühendust! :)

Olen fotograafiaga tegelenud aktiivselt 3 aastat. Peale Bakalaureuse lõptamist (õppisin Branding & Marekting Management'i), leidsin ennast tegelemas fotograafiaga ning otsustasin, et aeg on teha oma kirest ja hobist töö. Esimese sammuna asusin assistendina tööle ühes Kopenhaageni fotostuudios (Norddahl & Co.), kus pika kogemusega fotograafide käe all end proovile panna sain. Täna töötan vabakutselise fotograafina, pildistades nii era- kui ka ärisektori jaoks.

Ma pildistan portreesid, perefotosid, pulmi, lapseootust, romantilisi paaripilte, reisifotosid, toidufotosid, lemmikloomi, interjööre, loodust.

Ma naudin inimestega töötamist ja kaunite hetkede jäädvustamist. Ma leian end tihtipeale läbi sirvimas vanu fotosid telefonist või arvutist, sest need toovad tagasi need ehedad emotsioonid, mis neil hetkedel valitsesid. Kui ka sina armastad meenutada aegu ja hetki mis olid, siis võta minuga ühendust ja püüame need kaunid hetked kaamerasse!
Jaga head teenusepakkujat ka sõbraga:

Palun logi arvustuse lisamiseks sisse

Arvustusi pole