fbpx

Saada sõnum

Info

Kategooria

Fotograaf:

Lapsed
Asukoht

Tallinn, Harjumaa

Kogemus

10+ aastat

Kontaktandmed

Kontakt e-post info.katrinfoto {ät} gmail.com
Veebileht

http://www.katrinfoto.com

Fotograafial on olnud alati minu südames eriline koht ning huvi selle vastu tekkis juba lapsepõlves. Igapäevaseks sai see mu oma laste sünniga, kui tekkis soov luua neist erilisi fotomälestusi. Palju aastaid harjutamist, iseõppimist, koolitusi ning enesetäiendamist ja siin ma nüüd olen.


Ma armastan pildistada lapsi ning portreesid ning defineerin oma käekirja just loova lastefotograafina. Suurimaks inspiratsiooniallikaks on minu enda neli silmatera, ilma kelleta ei oleks ma täna see kes ma olen.


Fotograafina soovin et minu pildid oleksid midagi enamat kui lihtsalt pildid. Et nad kannaksid edasi ajalist ja emotsionaalset väärtust. Ehk isegi kunstilist väärtust. Mul on kujunenud kindel visioon sellest, milliseid pilte ma tahaksin teha ning ma tegutsen hingega selle nimelet oma eesmärkideni jõuda.


Aitäh Sulle, kes sa mu kaamera ette tuled ja mulle sellel teekonnal abiks oled. Iga kogemus õpetab ja iga kohtumine läheb südamesse. Klient on minu partner, kellega koostöös saame me luua midagi aegumatut ja imelist!

​- Katrin
Jaga head teenusepakkujat ka sõbraga:

Palun logi arvustuse lisamiseks sisse

Arvustusi pole