fbpx

Saada sõnum

Info

Kategooria

Fotograaf:

Beebid, Fotoreportaaź, Lapsed, Laste sünnipäevad, Lapseootus, Lasteaiad, Pered, Portree, Pulmad, Vastsündinud
Asukoht

Harjumaa

Kogemus

10+ aastat

Kontaktandmed

Kontakt e-post elikafoto {ät} gmail.com
Telefon

53448563

Veebileht

http://www.elikahunt.com

Olen ema kahele vahvale lapsele ja abikaasa oma hingesugulasele ning kõige armsama Berni alpi karjakoera omanik. Fotograafia on minu elus olnud üle 12 aasta ning selle aja sees olen pildistanud väga erinevates eluvaldkondades. Minu teekond fotograafias on pidev areng läbi iseenda, koolituste ja praktika. Inspiratsiooni ammutan elust endast - mida pakub elu, mida näen, kogen ja tunnen. Julgen tunda õnnetunnet, kurbust, armastust, pettumust, rõõmu, viha, soojust, hellust, nõrkust, jõudu.... Hindan ehedaid emotsioone ning spontaansust, sest nendes peitub ausust.
Jäädvustan perede täiuslikult ebatäiuslikke hetki argielust. Minu stiil on vahetu ja loomulik. Vaatlen kirevast argipäevast sügavamale, et märgata Sinu ning Su pere olemust, ilu helguses ja kaoses, armastust žestides. Minu loomingut võib kirjeldada kui täiuslikkuse taipamist erinevates hetkedes, emotsioonides ning käitumismustrites, omavahelistes suhetes ja nende lõimumises.
Minu viis on jäädvustada Sinu pere ja kodu täpselt sellisena nagu see on. Alati piisav ning täiuslik - hetkes, milles ollakse.
Nii saan luua visuaalse pärandi, mis aitab mäletada Sinu ja Su pere olemust, tundeid koos lugudega.
Jaga head teenusepakkujat ka sõbraga:

Palun logi arvustuse lisamiseks sisse

Arvustusi pole