fbpx

Saada sõnum

Info

Kategooria

Fotograaf:

Beebid, Fotoreportaaź, Lapsed, Laste sünnipäevad, Lapseootus, Lasteaiad, Pered, Portree, Pulmad, Vastsündinud
Asukoht

Harjumaa

Kogemus

10+ aastat

Kontaktandmed

Kontakt e-post elikafoto {ät} gmail.com
Telefon

53448563

Veebileht

http://www.elikahunt.com

Olen ema kahele vahvale lapsele ja abikaasa oma hingesugulasele, naudin head sööki, seltskonda, aktiivset eluviisi, kultuuri ja loodust. Veel üks mitte vähem oluline kirg - fotograafia - on minu elus olnud üle 10 aasta ning selle aja sees olen pildistanud väga erinevates eluvaldkondades. Fotograafiks kasvamine võtab aega - tõenäoliselt ongi see üks lõputu areng ja muutumine. Tänaseks on saanud selgemaks, miks ja kuidas ma midagi pildistan. Olen hakanud teistmoodi ning veel rohkem märkama pisikesi detaile meie argipäevas. Märkan ilu erinevates hetkedes, inimeste emotsioonides ja käitumismustrites, omavahelistes suhetes ja nende lõimumises.
Argipäev kodus või tööl, koolis või lasteaias - kus iganes on argielu täis pisikesi detaile, mis teeb Sinu ja Su pere eriliseks ning ma võin hea meelega aidata Sul seda jäädvustada. Teame, kui palju me teeme ise pilte oma hetkedest ja kallitest, ise sinna aga kuulumata. On hetki, mille ehedust me ei jõuagi ise tabada, sest selleks ajaks, kui tekib mõte pilti teha, on see hetk juba möödas. Samuti on keeruline ise pildistada loomulikust situatsioonist tulenevat omavahelist suhet ja harmooniat.
Olen olemas, et Sinuni see fotolugu läbi visuaalse kunsti tuua. Sa oled väärt jääma pildile koos kõigi oma tegemiste ja kallite lähedastega, tehes sellega kingituse nii endale kui ka järeltulevatele põlvedele! ♡
Jaga head teenusepakkujat ka sõbraga:

Palun logi arvustuse lisamiseks sisse

Arvustusi pole