Buduaari fotosessioon, kas eneseületus või suurepärane meelelahutus?

Anname siinkohal sõna armastatud buduaari fotograafile Reili Küünrussile, kes teab täpselt, millega tuleks arvestada, et tunneksid ennast vabalt ja hästi!

Ma tean, et fotosessioonile tulemine on raske. Tõenäoliselt oled närviline ja pabinas, peas keerlemas miljon küsimust…Kes on see buduaari fotograaf ja kas meil õnnestub koostöö? Kas ma tunnen end mugavalt? Mis siis, kui ma näen välja kohutav? Mida ma kannan? Ma ei saa seda endale lubada! 

Kuidas kõik välja näeb ja kuidas selleks valmistuda? 

  • ETTEVALMISTUS – pildistama tulles lase teha endale jumestus ja soeng, mis ei pea olema üldse uhke ja pigem isegi vältida keerulisi ülespandud soenguid. Võimalusel uuenda eelnevalt ka juuksevärvi. Hoolitse oma küünte eest, nii maniküür kui ka pediküür on omal kohal ja detailid loevad (lakivärvid sessioonile on heledad nude värvi küüned või klassikaline punane). 
  • MIDA KAASA VÕTTA – esmalt mõtle, mis stiilis pilte soovid. Vaata Pinterestist või mujalt ja kogu inspiratsiooni. Nii saad ka mõtteid, mida kaasa võtta. Hea valik on rõivad, milles tunned ennast sensuaalse ja seksikana – ehted, kingad, pesu, bodid, särgid ja mõni kaunis kleit või hoopis kaaslase triiksärk. Kindlasti väldi rõivaid, mis jätavad kehale tugevad soonimise randid. Värvidest võiks kaasa võtta nii heleda komplekti kui ka tumeda variandi. Pesu võiks olla samast komplektist vähemalt omavahel sobivad ja kulumisjälgedeta. 
  • VEEL MÕNED HEAD NIPID ENNE PILDISTAMIST:   

1. Tarbi piisavalt vett andes nahale terve ja hooldatud välimuse.

2. Kreemita oma keha juba mõned päevad varem,  tagades nii kauni ja terve jumega naha.

3. Märksõnad – depilatsioon ja läbipaistev deodorant. ;)

4. Väldi üleliigset päevitust, mis jääb piltidel punetav ja sageli ebaühtlase värvitooniga.

5. Kohustuslik ilu-uni fotosessiooni eelõhtul on vähemalt 8 tundi!

6. Enne sessiooni söö kerge eine.

Ja palun ärge muretsege, ma juhendan teid igal sammul! 

Leia rohkem Reili loomingut tema »PROFIILILT« ja »BRONEERI« fotosessioon!

Leia fotograaf mugavalt ja kiiresti:

  1. saada tasuta päring kõigile HELK fotograafidele ühe hiireklõpsuga – esimesed vastused Sinu postkastis juba 48 h pärast;
  2. alusta galeriiga ja vali fotograaf vaadates tema imelisi pilte;
  3. otsi fotograafi piirkonna lõikes üle Eesti;

Kõikide fotode autor on buduaari fotograaf Reili Küünruss.