Kas oled imetlenud fotosid, kus naised on kui haldjad ja jumalannad ning kujutlenud ennastki nümfina ürgse looduse keskel? Tea, et see unistus on loodud täituma ka sinu jaoks!

Südamest armastatud ja tunnustatud fotograaf Vivian Ainsalu missiooniks on naise ilu ja võlujõu jäädvustamine. Kogenud fotograafina avab Vivian ka meile muinasjutuväravad ja avaldab mõned saladused, kuidas võiks üks imeline naine end fantaasia fotosessioonil tunda või kuidas ennast veidi eesootavaks häälestada?

Esimene ja kõige olulisem on armastada iseennast, just sellisena nagu sa oled! Ainult nii saan ma sulle läbi piltide näidata, kui kaunis sa oled!

Ära karda! Kolm kõige suuremat enese seatud takistust fotograafi juurde mitte minekuks on enamasti kaal, vanus ja ebafotogeenilisus. Aga ma olen päris kindel, et kui sa 10, 20 või 30 aasta pärast neid pilte vaatad, ei jõua sa ära imetleda, kui noor ja kaunis sa olid just praegu, just sellisena! Ja kui tänulik võid endale olla, et sul sellest ajast need pildid olemas on.

Ole põnevil ja uudishimulik, valmis avastama iseennast täiesti teises rollis. Olgu selleks siis unelev nümf või võrgutav sireen või mõni muu sulle südamelähedane tegelane. Hetkest, kui oled end pildistamisel vabaks lasknud ja kogu hingega sellesse rolli sisse elanud, olen kindel, et sa ei unusta seda naist vaadata, kes sulle hiljem piltidelt vastu vaatab. Samas ära unusta teda ka kuulata, ta kõneleb sulle kindlasti midagi, mida sa varem enda kohta ei teadnud.

Leia veelgi enam Viviani muinasjutulist loomingut tema »PROFIILILT« ja »BRONEERI« fotosessioon!

HELK lehelt leiad Eesti hinnatumad fotograafid ja kokku üle 50 erineva valdkonna! 

Soovi korral saada meile tasuta päring– esimesed pakkumised fotograafidelt on Sinu postkastis hiljemalt 48 h pärast!

Kõikide fotode autor – fotograaf Vivian Ainsalu.

Täname südamest Vivian Ainsalu!