fbpx

Saada sõnum

Info

Kategooria

Fotograaf:

Aktifoto, Beebid, Buduaar, Disainifoto, Dokumendifoto, Esindusfotod firmast ja töötajatest, Firmaüritused, Fotolavastus, Fotomanipulatsioon, Fotoreportaaź, Fotod vees, Glamuur, Grupifoto, Kallimaga kahekesi, Klubifoto, Kontserdid, Konverentsid, Koolid, Lapsed, Laste sünnipäevad, Lapseootus, Lasteaiad, Lemmikloomad, Loodus, Loomad, Matused, Panoraam, Pered, Portree, Reklaam, Retro, Stuudios, Sõidukid, Tantsufoto, Teatrifoto, Toidufoto, Tootefoto, Tüdrukuteõhtud, Vastsündinud, Üritused
Asukoht

Tallinn, Tartu, Harjumaa, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Jõgevamaa, Järvamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Põlvamaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

Kogemus

4 aastat

Kontaktandmed

Kontakt e-post kaldefoto {ät} gmail.com
Telefon

58374004

Veebileht

helgekalde.com

Olen Tartust pärit fotograaf. Minu kireks on kunst ja fotograafia, millega olen tegelenud pea kogu elu. Hetkel täiendan enda fotoalaseid teadmisi bakalaureusekraadiga Kõrgemas Kunstikoolis Pallas.
Isa fotoaparaat juhtus mulle ikka ja jälle väiksena kätte ning sellest saadik on mind lummanud fotograafia võlu. Nüüdseks olen tõsisemalt tegelenud fotograafiaga 4 aastat . Juba 15. aastaselt panin seina ka oma esimese fotonäituse "Portreed" ning minu viimaseks näituseks oli hoopis maalinäitus "Kosmilised obektid".

Pildistamise juures armastan üle kõige jäädvustada inimeste siiraid ja ehedaid emotsioone. Peale inimeste pildistan rohkelt ka üritusi, reklaam- ja tootefotosid. Minu fotode märksõnaks on kaasaegne, huvitav ning kvaliteetne stiil. Minu jaoks on pildistamisel äärmiselt oluline, et kliendi soovid oleks täide viidud ning Ta tunneks hiljem rõõmu fotode üle.

Küsimuste puhul võid mulle julgelt kirjutada, helistada, joonistada! :)

Kohtumiseni!
Jaga head teenusepakkujat ka sõbraga:

Palun logi arvustuse lisamiseks sisse

Arvustusi pole