Fotograafia tähendab mulle …vabadust ennast väljendada. Vahel lihtsalt on nii, et sõnadest jääb väheks ja siis toetab visuaal.

Fotograafi võtmeomadused on …hea suhtlemis- ja juhendamisoskus. Fotograafina on kontroll sinu kätes. Selgelt juhendades saab kindlasti parema lõpptulemuse, lisaks säästab aega ka järeltöötluses.

Olen olnud fotograaf praegu juba …10 aastat!

Kasutan pildistamisel…Canon EOS R. Olen kogu oma fotograafi elu jooksul olnud nö tiim Canon.

Piltide töötlemisel kasutan…100% Photoshopi. Kogu töötlemise protsess võtab küll veidi kauem aega kui Lightroomis tegutsedes, aga mulle lihtsalt nii meeldib pilte põhjalikult nokitseda.

Head fotot iseloomustab …hästi tabatud emotsioon. Foto võib olla mistahes hea kvaliteedi ja valgusega, aga kui sellelt vaatab vastu tühja pilguga persoon, ei oma see minu arvates mingit väärtust.

Minu lemmik pildistamise teema on …endiselt lovestory või siis spontaansed tabatud hetkel linnatänavatel.

Aasta pärast näen ennast…endiselt fotograafina, kes on selleks ajaks läbi viinud paar sümpaatset fotoprojekti ja teinud ühed vinged koostööd ametikaaslastega. :)

Lõpetuseks soovin öelda, et elu võib olla kohati karm ja sul saab olema tagasilööke, aga õpi nendest vigadest ja jätka sellega, mis on sulle kõige südamelähedasem. Pidev harjutamine teebki sinust meistri ja see ei tule üleöö.

Leia veelgi enam Susani loomingut tema »PROFIILILT« ja »BRONEERI« fotosessioon!

HELK lehelt leiad Eesti hinnatumad fotograafid ja kokku üle 50 erineva valdkonna! 

Soovi korral saada meile tasuta päring– esimesed pakkumised fotograafidelt on Sinu postkastis hiljemalt 48 h pärast!