Meist

HELK on esimene ja ainus sellelaadne veebikeskkond Eestis, kuhu oleme koondanud fotograafe erinevatest valdkondadest üle vabariigi. Kasutades erinevaid märksõnu pulm, pere, portree, buduaar, paarid, lapsed, beebi ja palju teisi, leiad just enda elu sündmuse jaoks sobiva fotograafi ja seda juba täna.

Kui aga soovid, et Sinu päring jõuaks korraga kõigi HELK fotograafideni, siis kõige lihtsam, mugavam ja kiirem viis selleks on täita vastav vorm SIIN ja  esimesi vastuseid võid oodata juba 48 h pärast. Alati võid pöörduda ka otse HELK meeskonna poole info@helk.ee ning me oleme Sulle sellel otsinguteel igati abiks, kuni sobiva fotosessiooni aja broneerimiseni vastava fotograafi juures! 

HELK laseb Sul särada!:

Hea fotograaf, ei ole oluline, kas oled alles oma unistuste tee alguses või juba koondanud endale piisava klientuuri, koostöö võimalusi ei ole kunagi liiga palju! HELK on oma missiooniks võtnud pakkuda mugavat keskkonda ka Sulle, seega lubame, et arenedes koos meiega särad koos meiega!

Seega kui otsid sobivat fotograafi alusta lihtsalt SIIT , saada päring või tee endale KONTO ja naase hiljem.

Kui oled fotograaf, siis muuda end veelgi nähtavamaks ja REGISTREERU juba täna! Meie teenustega saad tutvuda kohe, kui oled registreerinud!

Tööriistaribale