KKK

Fotograafi otsijale:

Registreerudes on Sul väga mugav salvestada juba väljavalitud teenusepakkujaid oma lemmikute hulka, anda neile tagasisidet ning saada osa meie uudiskirjast ja blogi postitustest.

Helk pakub tasuta registreerumist ja võimalust kõigile otsida endale sobivat teenust täiesti tasuta!

Selleks on Sulle abiks funktsionaalne otsingusüsteem, mis oma olemuselt on väga lihtne aidates Sul erinevate filtrite (nt. pulmafotograafia, aerofoto jne. ) abiga leida üles just Sulle sobivate kriteeriumite järgi otsitav teenusepakkuja. Otsingusse on Sul võimalik soovi korral lisada rohkem kui üks kriteerium. Kriteeriumite nimekirja leiad SIIT. Tulemuste lehel saad juba edasi orienteeruda klikkides erinevatele profiilidele, kust leiad juba täpsemalt teenusepakkuja nime, kontakti, kogemuse jne. Alati võid oma päringu ka otse saata. Päring jõuab kõigile HELK fotograafidele ühekorraga – alusta SIIT;

Me püüame anda endast parima ja otsingusüsteem on igapäevaselt täienemas. Kindlasti oleks tore, kui annaksid omapoolse tagasiside, millist teenusepakkujat või selle valdkonda Sa ei leidnud. Viimane aitab meil otsingut tulevikus täiustada. 

Loomulikult! Kui leiad teenusepakkuja, kes täitis Sinu unistuse ning võiks seda ka teistele pakkuda, siis kasuta ükskõik millist sotsiaalmeeida nuppu antud teenusepakkuja profiili all ja jaga seda teistega.

 

Fotograafile:

Liitumine on fotograafile täiesti tasuta, kuid lisades profiilile oma portfoolio soovitame Sul tutvuda ka meie teenustega lähemalt. Luues konto laiendad Sa nii klientuuri kui ka oled avatud koostöö võimalustele. Ei ole oluline, kas alles alustad või juba tegutsed professionaalina, kliente ei ole kunagi liiga palju ja võimalus ennast veelgi reklaamida tagab Sulle ainult suurema edu tulevikus.

Otsingumootorise tuleb lisada endale sobivad kriteeriumid, mille alusel süsteem leiab vastavad teenusepakkujad.

Loomulikult! Lisaks Eesti aladele, kus oled tegev võid lisada ka piirkonnana „avatud reisima“ täpsustades profiili all, milliseid rahvusvahelisi piirkondi külastad ja kus riikides veel oma teenust pakud. Viimast oleks hea teha inglise keeles, sest just nii jõuavad potentsiaalsed kliendid Sinuni ka mujalt, kui Eestist.

Teiste poolt antud kommentaare paraku endal kustutada ei ole võimalik, seda saab teha vaid administraator. Antud kommentaaride puhul palume meid kindlasti informeerida.

Tööriistaribale