fbpx

KKK

Fotograafi otsijale:

Registreerudes on Sul väga mugav salvestada juba väljavalitud teenusepakkujaid oma lemmikute hulka, anda neile tagasisidet ning saada osa meie uudiskirjast ja blogi postitustest. Õnneks ei kohta Sa HELK lehel tüütuid reklaame ega häirivaid sõnumeid – HELK on täiesti TASUTA ja müra vaba! 

Fotograafi leidmiseks pakume erinevaid võimalusi, kasuta kasvõi kõiki kolme ja leia just endale sobiv fotograaf: 

  1. saada päring kõigile HELK fotograafidele ühe hiireklõpsuga – esimesed vastused Sinu postkastis juba 48 h pärast;
  2. alusta galeriiga ja vali fotograaf vaadates tema imelisi pilte;
  3. otsi fotograafi piirkonna lõikes üle Eesti;

Meie andmebaas on igapäevaselt täienemas. Kindlasti oleks tore, kui annaksid omapoolse tagasiside, millist fotograafi Sa ei leidnud. Viimane aitab meil andmebaasi tulevikus täiustada. 

Loomulikult! Kui leiad teenusepakkuja, kes täitis Sinu unistuse ning võiks seda ka teistele pakkuda, siis kasuta ükskõik millist sotsiaalmeeida nuppu antud teenusepakkuja profiili all ja jaga seda teistega.

Fotograafile:

Liitumine on fotograafile täiesti tasuta, kuid lisades profiilile oma portfoolio soovitame Sul tutvuda ka meie teenustega lähemalt. Luues konto laiendad Sa nii klientuuri kui ka oled avatud koostöö võimalustele. Ei ole oluline, kas alles alustad või juba tegutsed professionaalina, kliente ei ole kunagi liiga palju ja võimalus ennast veelgi reklaamida tagab Sulle ainult suurema edu tulevikus.

Otsingumootorisse tuleb lisada endale sobivad kriteeriumid, mille alusel süsteem leiab vastavad teenusepakkujad. Lisaks paketi valimisel oled esindatud ka galerii lehel ning päringu saajate nimekirjas.

Loomulikult! Lisaks Eesti aladele, kus oled tegev võid lisada ka piirkonnana „avatud reisima“ täpsustades profiili all, milliseid rahvusvahelisi piirkondi külastad ja kus riikides veel oma teenust pakud. Viimast oleks hea teha inglise keeles, sest just nii jõuavad potentsiaalsed kliendid Sinuni ka mujalt, kui Eestist.

Teiste poolt antud kommentaare paraku endal kustutada ei ole võimalik, seda saab teha vaid administraator. Antud kommentaaride puhul palume meid kindlasti informeerida.

Tööriistaribale